Contact

Heeft u een vraag?

Vul dan onderstaande formulier in of stuur een mail. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met u op


14 + 13 =

Dit zijn de mensen van Assendelft en Misset die u graag helpen 


Hans Misset

Directeur / eigenaar
j.r.misset@assendelft.org

 

Hester Misset Rijnders

Administratief medewerker
h.misset@assendelft.org

Jolande de Haan

Administratief medewerker
j.d.haan@assendelft.org

Theo Wouters

Administratief medewerker
t.wouters@assendelft.nl

Peter Dukker

Administratief medewerker
p.dukker@assendelft.nl

Yvonne van Saase

Administratief medewerker
y.v.saase@assendelft.org

Debbie van Gerven

Administratief medewerker
d.v.gerven@assendelft.org